Клен гостролистий Роял Ред  Acer platanoides Royal Red

Придбати Клен гостролистий Роял Ред  Acer platanoides Royal Red в Україні ви можете в нашому садовому центрі в Одесі.

Клен

Ціна: 3340 грн

Придбати 

Обхват стовбуру 10-12 см

Розділ: 

Мітки: 

Клен гостролистий Роял Ред  Acer platanoides Royal Red

Клен роял ред – листопадне дерево середнього розміру з ширококонічною, правильною кроною, яка з віком стає округлою. Росте швидко, в 10-ти річному віці досягає 6 м у висоту і 5 в ширину. Сорт виведений в 1963 році в США. Листя 5-7 лопатеві, великі, до 18 см, блискучі, при розпусканні мають яскраво-червоне забарвлення, потім стають блискучими, чорно-червоними, восени знову перетворюючись в яскраво-червоний колір. Цвітіння перед або під час розпускання листя. Жовті квіти з червоними чашолистками, з’являються в вертикальних напівпарасольках. Вони привабливо виглядають на тлі червоного листя. Кора однорічних пагонів темна, червоно-коричнева, пізніше світло-коричнева. Коренева система стрижнева, здебільшого горизонтальна з вертикальними відростками. Віддає перевагу глибоким, вологим, добре дренованим ґрунтам. Стійкий до забруднення навколишнього середовища. Цей сорт потребує сонячного місція зростання, в тіні втрачає забарвлення.

Може бути використаний в пейзажних композиціях з хвойними рослинами: кипарис Арізонський, кипарисовик Лейланда, кипарисовик Голд Райдер, кипарисовик Лейланда CW. Рекомендується для одиночних і групових посадок на видних місцях, а також для контрастних ландшафтних композицій на тлі газонів.

Клени завжди займали особливе місце в житті людей – захищали від сонця і вітру. За кленами не складно доглядати, їх можна висаджувати групами у вигляді живоплоту або алей. Окремо посаджені групи утворюють прекрасну геометричну форму крони.

Вибираючи місце для посадки клена необхідно врахувати його розмір у майбутньому, а також швидкість росту. Це допоможе вам уникнути проблем і рослина буде радувати вас довгі роки. Яма посадки повинна бути відповідного розміру. Клени, куплені в нашому садовому центрі в  Одесі вирощені в контейнері. Тому, обережно виймаємо клен з контейнера так, щоб не пошкодити ком. Рослину розміщуємо в ямі так, щоб при засипанні торфосумішю воно виявилося на тій же глибині, на якій росла Засипаємо торфосумішю і акуратно утрамбовуємо ґрунт поблизу рослини. Важливо під час утрамбовування рослини сформувати навколо клена невелике заглиблення (пристовбурні кола), які полегшать полив. Гарне ущільнення ґрунту супроводжує тісне прилягання землі до дрібних корінців, полегшує полив і оберігає рослину від осідання після посадки. Поливаємо клен на глибину кома в міру необхідності кожні 3-4 дні. Мульчуємо ґрунт навколо клену сосновою корою, шаром 5 см. Після посадки, поки дерево не вкорениться і не зміцніє, його слід підв’язати до опори. Щорічно проводять санітарну обрізку, видаляючи сухі, поламані або небажані пагони.