fbpx

Ginkgo Biloba Гінкго білоба

Придбати Ginkgo Biloba Гінкго білоба в Україні ви можете в нашому садовому центрі в Одесі.

Гинкго

Ціна: 4500 грн

Придбати 

Висота 300 см

Розділ: 

Мітки: 

Ginkgo Biloba Гінкго білоба

Ginkgo Biloba Гінкго білоба

Походження: Північно-Східний Китай. Займає особливе місце, оскільки належить до голонасінних. Гінкго існує вже 290 мільйонів років. Ginkgo biloba вважається найстарішим копалин рослинного світу.

Дводомна, листопадне Хвойне. Висота дорослого дерева близько 30 метрів у висоту і 10-15 шириною. Крона неправильна.

Кора: сіра, схожа на пробку, з глибокими тріщинами у дорослих дерев.

Листя: оригінальні, веерообразной форми. Навесні світло-зелені, влітку-темні. Восени набувають яскраво-жовте забарвлення.

Квітки: з’являються одночасно з розпусканням листя. Чоловічі- суцвіття-сережки, жіночі- непоказні. Цвітіння і плодоношення починається у дуже дорослих рослин. У віці 40 років.

Плоди: тільки на жіночих рослинах після цвітіння достигають схожі на аличу, м’ясисті плоди, що мають неприємний запах при дозріванні.

Коренева система: Гінкго формує дуже потужну глибоку стрижневу кореневу систему.

Місце посадки: молоді рослини надають перевагу легкому затіненню,дорослі краще ростуть на освітлених місцях. Віддає перевагу зволоженим ґрунтам, найкраще почувається на пухких суглинках.

У композиції з листяними деревами: ліріодендрон, клен Кримсон Кінг. У композиції з хвойними: кипарисовик Лейланда. Морозостійка рослина. Одне з найвитриваліших дерев, практично не має природних шкідників.

В Японії це найпоширеніше дерево.