fbpx

Ялівець скельний Скайрокет

Придбати Ялівець скельний Скайрокет в Україні ви можете в нашому садовому центрі в Одесі.

можжевельник скайрокет

Ціна: 1200, 1480,1980, 3200, 4200 грн

Придбати 

Висота 180 см, 270 см

Розділ: 

Мітки: 

Ялівець скельний Скайрокет

Ялівець Скайрокет – вузкоколоновидний швидко зростаючий сорт ялівцю. У віці 10 років досягає більше 3 м заввишки. Пагони прямі, що примикають до стовбура. Хвоя синьо-зелена. Вимоги до ґрунту і вологи невисокі.
Ялівець для огорожі купити за низькою ціною в Україні можна на нашому розпліднику. Ялівець скельний Скайрокет (Juniperus scopulorum “Skyrocket”) – строго вертикально зростаюча, колоновидна форма зі зростаючими вертикально вгору гілками і густими прилеглими пагонами. Дуже гарного сірувато-блакитного кольору. Річний приріст у висоту – 30 см. Сонцелюбивий. Зимостійкий. Використовується в якості вертикального елемента в альпінаріях. Є вертикальною домінантою в ландшафтних композиціях.

Ялівець скельний можна використовувати групами по кілька штук. Ялівець Skyrocket ідеально підходить для створення живоплоту і декорації заборів. Скельний ялівець живописно поєднується в огорожі з листопадними деревами. Акліматизовані саджанці ялівцю скельного Скайрокет купити в Україні в Одесі рекомендуємо в нашому розпліднику. Колоновидний сорт ялівцю скельного добре поєднується з каменями, в групових і одиночних посадках з листяними деревами, з красивоквітучими і хвойними кущами. Рекомендується створювати декоративні групи з туями, кипарисовиками та ялівцями. Мальовничо виглядає на тлі газонів. Ялівець Скайрокет ідеально підходить для топіарної стрижки.

Дуже важливо ознайомитися з вимогами тих рослин, які ви купуєте. Необхідно враховувати, як вони будуть виглядати через кілька років. Рекомендації по висадці: Яма для посадки робиться в два рази більше, ніж ком у рослини. Дуже важлива глибина посадки. Рослиниу розміщують в ямі так, щоб при засипанні ґрунтом, вона виявилася на тій же глибині, на якій росла. Сітку або мішковину, що захищають ком, знімати не потрібно. Акуратно утрамбовуємо торфосуміш навколо кому. Формуємо пристовбурні кола, які полегшать полив. Після посадки необхідно полити рослину обов’язково. Рекомендуємо поливати рослини кожні 3-4 дні в такій кількості, щоб ґрунт зволожувався на глибину кому. Восени, перед замерзанням ґрунту, рекомендуємо рясний полив вічнозелених рослин, так як через нестачу вологи в ґрунті рослини підмерзають, а навесні при сильному сонячному освітленні висихають.

Мульчуємо ґрунт навколо рослини сосновою корою (шаром 5 см). Мульча повинна мати однакову фракцію, а товщина шару близько 5 см.