fbpx

Ялівець Мінт Джулеп Juniperus media Mint Julep

Придбати Ялівець Мінт Джулеп Juniperus media Mint Julep в Україні ви можете в нашому садовому центрі в Одесі.

mint julep

Ціна: 980 грн

Придбати 

Діаметр 100 см

Розділ: 

Мітки: 

Ялівець Мінт Джулеп (Juniperus media Mint Julep)

Ялівець Мінт Джулеп – вічнозелений оригінальний розлогий чагарник з вигнутими дугастими гілками. Швидкозростаюча густо розгалужена форма. Росте досить швидко. У 10 річному віці досягає 1-1,5 м у висоту і 3,5 м в діаметрі. Хвоя яскраво-зелена зі свіжим ароматним запахом. Дуже декоративний. На тлі яскравої хвої ефектно виглядають округлі сизі ягоди (не їстівні). Абсолютно невибаглива, переносить тінь зимостійка і стійка до забруднення атмосфери форма. Росте на помірно багатих багатими речовинами субстратах від кислих до лужних. Чудово підходить для окремих посадок, альпінаріїв, садів на даху, як грунтопокривна декоративна рослина для посадки перед великими хвойними деревами з темно-зеленими або блакитними голками, такими як туя Смарагд, ялівець китайський Стрикта, Обеліск, Мунглоу.  Відрізняється мальовничим габітусом, прекрасним забарвленням хвої, яскравим відтінком і декоративними плодами. Також ефектно виглядає з листопадними деревами, такими як червонолистяній клен Роял Ред, Кримсон Сентрі, Друмонді, плакуча шовковиця, катальпа Нана.

Рекомендації по посадці: вибираємо місце для посадки рослини з урахуванням його розміру через кілька років. Ялівець можна садити практично весь рік, виключаючи період, коли ґрунт замерз. Яма для посадки ялівцю повинна бути відповідного розміру. Ялівець Мінт Джулеп на нашому розпліднику ми викопуємо в мішковину і сітку, яка гарантує збереження кома. Розміщуємо рослина в ямі. Сітку і мішковину, що захищають ком, знімати не слід. Акуратно утрамбовуємо торфосуміш, якою ми засипали коріння. Формуємо навколо ялівцю невелике заглиблення для поливу. У ньому буде збиратися вода і проникати в грунт. Після посадки рясно поливаємо ялівець. Мульчуємо ґрунт навколо ялівцю сосновою корою шаром 5 см. Вона обмежує ріст бур’янів і зменшує випаровування вологи. Рекомендуємо використовувати середню фракцію соснової кори. Час від часу досипати. Поливаємо ялівець в міру необхідності (кожні 3-4 дні) в такій кількості, щоб ґрунт зволожувався на глибину кому. Рекомендуємо рясний полив восени перед замерзанням ґрунту.

У ландшафтному дизайні і озелененні ялівець Мінт Джулеп давно завоював широке застосування, адже він в будь-який час року не втрачає своєї краси і дозволяє втілити найнесподіваніші дизайнерські ідеї.