fbpx

Ялівець китайський Блю Альпс Juniperus chinensis Blue Alps

Придбати Ялівець китайський Блю Альпс Juniperus chinensis Blue Alps в Україні ви можете в нашому садовому центрі в Одесі.

blue alps

Ціна: 4800 грн

Придбати 

Бонсай 150 см

Розділ: 

Мітки: 

Ялівець китайський Блю Альпс Juniperus chinensis Blue Alps

Ялівець китайський Блю Альпс – швидкозростаюча чагарникова форма ялівця, що досягає в 10 років близько 3,5 м у висоту і 1,5 м в ширину. Хвоя сріблясто-блакитна, луската. Скелетні гілки потужні і сильні. Кінці пагонів звисають. Шишко-ягоди товщиною 6-9 мм, спочатку блакитно-білі, при дозріванні коричневі з борошнистим нальотом. Дозрівають 2 роки. Застосовувати їх в лікувальних цілях категорично не рекомендуємо. Віддає перевагу сонячним місцям, грунту від кислих до лужних, помірно родючі. Зимостійкий сорт. Застосовується для одиночних або групових посадок, садових композицій. Добре піддається формуванню. З ялівцю Блю Альпс можна отримати ексклюзивний садовий бонсай. Також можна використовувати для живоплоту і почати його формувати рекомендуємо в ранньому віці. Таким чином можна виростити чудовий непрохідний паркан, який буде радувати вас своєю красою цілий рік.

Ялівець китайський Блю Альпс добре виглядає в композиції з червонолистяних листопадних дерев, таких як клен Кримсон Сентрі. Також можна використовувати в якості одиночної посадки на газоні. Може бути висаджений в контейнерних композиціях в формованому варіанті.

Маловимогливий до родючості і вологості грунту, але краще росте на глибокому свіжому ґрунті при достатньому зволоженні і в світлих місцях.

У ландшафтному дизайні і озелененні ялівці давно завоювали широке визнання. І це не дивно, адже в будь-який час року вони не втрачають своєї величної краси, а різноманіття видів і сортів дозволяє втілити найнесподіваніші дизайнерські ідеї. До того ж, завдяки виділеним в навколишній простір речовин – фітонцидами – очищують повітря від хвороботворних мікроорганізмів. В Україні ялівці завжди користувалися популярністю.

Рекомендації по посадці і догляду: правильний вибір місця для посадки рослин – важлива сходинка до успішного вирощування. Висаджуючи ялівець, необхідно знати як він буде виглядати через кілька років. Успішна посадка і подальше вкорінення рослини залежить від якості кома. Ялівець можна садити практично весь рік, виключаючи період коли ґрунт замерз. Викопуємо яму в два рази більше ніж ком у ялівцю. Обережно переносимо ялівець і розміщуємо в ямі так, щоб ком не розсипався. Сітку або мішковину, що захищають ком, знімати не слід. Втоптувати торфосуміш навколо кома, а не сам ком. Формуємо пристовбурні кола, які полегшать полив, в ньому буде збиратися вода і проникати в грунт. Після посадки обов’язково рясно поливаємо ялівець. Мульчуємо ґрунт навколо ялівцю сосновою корою, шаром 5 см, для запобігання втрати вологи, перегріву ґрунту і росту бур’янів. Перегниваючи, мульча живить коріння, оберігає їх від холоду взимку і не дозволяє ущільненню ґрунту.

Хвойні рослини знаходять застосування в будь-яких садах. Одне з найцінніших якостей – що вони є елементом, оживляючим зимовий пейзаж.