fbpx

Туя західна Даніка Thuja occidentalis Danica

Придбати Туя західна Даніка Thuja occidentalis Danica в Україні ви можете в нашому садовому центрі в Одесі.

Туя западная Даника
Придбати 

Розділ: 

Мітки: , ,

 

Туя західна Даніка Thuja occidentalis Danicа

Туя західна Даніка Thuja occidentalis Danica – карликова форма з щільною кулястою формою. Купити кулясту тую західну від виробника рекомендуємо в Україні на нашому розпліднику в Одесі. Батьківщина туї Даніки – Данія. Сорт виведений в 1948 році шляхом селекції з насіння. Росте повільно.

Висота дорослих рослин 0.6-0.8 м, діаметр крони – 1.0-1.2 м.

Хвоя луската, густа, світло-зелена, всі гілки другого порядку ростуть вертикально. Пагони короткі, щільно розташовані. Тіньовитривала.

До ґрунту відносно не вимоглива, переносить сухість ґрунту, але віддає перевагу свіжим, досить зволоженим, родючим суглинкам. Морозостійка.

Рекомендації по посадці туй: вони мають поверхневу кореневу систему, тому при пересадці необхідно максимально зберігати грудку землі. Сітку або мішковину, що захищають ком, знімати не слід. Акуратно втоптувати торфосуміш навколо рослини, стежачи за тим щоб ущільнювати землю навколо кому, а не сам ком. Формуємо пристовбурні кола (невелике заглиблення для поливу).

Поливаємо. Після посадки необхідно полити тую обов’язково. Поливати тую рекомендується кожні 3-4 дні в такій кількості, щоб ґрунт зволожувався на глибину кому, тому що тільки так можуть її використовувати глубокі коріння рослини.

Мульчуємо ґрунт навколо туї сосновою корою шаром 5 см. Мульча перегниває, збагачуючи ґрунт гумусом.

Восени, перед замерзанням ґрунту, рекомендується рясний полив вічнозелених рослин, так як через нестачу вологи в ґрунті рослини підмерзають, а навесні при сильному сонячному освітленні – висихають.

Туї Даніка вирощені на нашому розпліднику мають хорошу  і високу якість.

У ландшафтному дизайні тую Даніка рекомендуємо поєднувати зі скельним ялівцем Скайрокет, західною туєю Смарагд, китайським ялівцем Стрікта, китайським ялівцем Обеліск. Також особливий декоративний вигляд туя Даніка має в композиції з  гортензіями. Кулясті туї Даніка часто використовуються для створення живоплоту, при змиканні крон створює щільний живий бордюр з густої ​​зелені. Туя Даніка – відмінна рослина для маленьких присадибних ділянок, кам’янистих садів, ландшафтних груп і міксбордерів.