fbpx

Туя західна Cмарагд  Thuja occidentalis Smaragd

Придбати Туя західна Cмарагд  Thuja occidentalis Smaragd в Україні ви можете в нашому садовому центрі в Одесі.

Туя
Придбати 

Розділ: 

Мітки: , ,

Туя західна Cмарагд  Thuja occidentalis Smaragd

Туя західна Смарагд – один з найкращих конічних сортів туї. Характеризується середньою швидкістю росту. Річний приріст у висоту – 30 см. У 10 років – 3,5 м заввишки. Хвоя – темно-зеленого кольору. Відмінною особливістю Смарагд є збереження кольору хвої в зимовий період, що властиво лише небагатьом сортам туї західної. Потребує родючого і вологого ґрунту. Саджанці туї західної Смарагд в Україні практично ніколи не підмерзають, тому не вимагають додаткового укриття. Тривалість життя туї досить висока, при сприятливих умовах близько 100 років. Гілки ніжні, темно-зеленого кольору, взимку не набувають коричневого відтінку. Рекомендується для солітерних посадок і контейнерів. Туї часто використовуються для створення живоплоту, яка при змиканні крон утворює щільну живу стіну з густої ​​зелені. Відстань при посадці для створення живоплотів – 0,7 м. Послужить відмінним заднім фоном міксбордера, на якому будуть ефектно виглядати квітучі чагарники, наприклад, бересклет, гортензія, магнолія. Також, в композиції з ялівцями курівао голд, мунглоу, обеліск, Скайрокет. Добре росте на світлі і в легкій півтіні. Туя західна Смарагд добре піддається стрижці. Можна надавати різну висоту і форму, від чого крона буде ставати тільки густіще і красивіше.

Купити тую західну Смарагд в Одесі за низькою ціною від виробника можна в садовому центрі Кипарис.

Рекомендації по посадці туї смарагд з грудкою.

Посадка туї західної Смарагд: викопуємо яму в два рази більше, ніж ком або коренева система рослини, щоб при укоріненні рослина могла використовувати родючий ґрунт, яким буде засипаний ком у рослини. Важлива також глибина посадки: рослину необхідно розташувати в ямі так, щоб коренева шийка перебувала трохи нижче рівня грунту, з урахуванням того, що після посадки грунт зазвичай ущільнюється і осідає. У підсумку, коренева шийка буде перебувати на рівні землі. Рослини, посаджені занадто дрібно, нестабільні і дуже чутливі до посухи. Посаджені занадто глибоко, особливо на важких ґрунтах, гірше приживаються і навіть завмирають.

Підготовка рослини: акуратно притримуючи рослину біля основи надземної частини, знімаємо контейнер з кореневої системи. Обережно переносимо рослину і розміщуємо в ямі так, щоб ком не розсипався. Сітку або мішковину, що захищують ком, знімати не слід.

Утрамбовуємо (втоптувати) землю, якою ми засипали коріння, стежачи за тим, щоб ущільнювати землю навколо кому, а не сам ком. Формуємо пристовбурні кола. Важливо, під час утрамбовування ґрунту, сформувати навколо рослини невелике поглиблення (пристовбурні кола), яке полегшить полив. У ньому буде збиратися вода і потроху проникати в ґрунт. Поливаємо. Після посадки необхідно рясно полити рослину – навіть під час дощу.

Мульчіруем ґрунт навколо рослин (шаром 5 см) сосновою корою. Мульчування зменшує випаровування і нагрівання ґрунту, обмежує ріст бур’янів і захищає коріння від морозу. Матеріал, що використовується як мульча, перегниває, збагачуючи ґрунт гумусом. Мульча повинна мати однакову фракцію, а товщина шару близько 5 см (час від часу досипати).

Полив. Систематично (через 3-4 дні) поливаємо в такій кількості, щоб ґрунт зволожувався на глибину ком, тому що тільки так можуть її використовувати глибокі  корені рослин, Частий полив, зволожуючий тонкий шар грунту, швидко висихає і даремний для рослин. Полив можна виконувати за допомогою різних систем. Восени, перед замерзанням ґрунту, рекомендується рясний полив вічнозелених рослин, так як через нестачу вологи в ґрунті рослини підмерзають, а навесні при сильному сонячному освітленні – висихають.