fbpx

Туя східна Ауреа Нана Thuja orientalis Aurea Nana

Придбати Туя східна Ауреа Нана Thuja orientalis Aurea Nana в Україні ви можете в нашому садовому центрі в Одесі.

aurea nana

Ціна: 660 грн

Придбати 

Висота 40 см

Розділ: 

Мітки: , ,

Туя східна Ауреа Нана

Туя східна Ауреа Нана Thuja orientalis Aurea Nana

Повільно зростаючий колоновидний чагарник з кроною яйцевидної форми. Висота у віці 10 років – 1,7 м. Діаметр крони біля основи – близько метра. Зона зимостійкості 5B. Пагони ніжні золотисто-жовті, інтенсивного тону. Туя  тіневинослива, вимоглива до родючості і вологості ґрунту. Широко застосовується в озелененні для групових і одиночних посадок, а також для створення стрижених живоплотів. Рекомендується для різноманітних садових композицій, фігурної стрижки. Ефектна в композиціях з іншими рослинами контрастних забарвлень. Рекомендується для одиночних посадок і барвистих ландшафтних композицій. В умовах міста росте нормально. Переносить формуючу обрізку і стрижку. Прекрасна рослина для солітерних і групових посадок на невеликих площах. У ландшафтних композиціях можна використовувати в якості вертикального акценту.

Купити тую східну Ауреа Нана від виробника можна в нашому садовому центрі в Одесі.

Правильний вибір місця для посадки рослин – важлива сходинка до успішного вирощування. Висаджуючи рослину, необхідно враховувати, як вона буде виглядати через кілька років. Тую можна садити практично весь рік, за винятком періоду, коли ґрунт замерз. Успішна посадка і подальше вкорінення туї в більшій мірі залежить від якості кому. Викопуємо яму в два рази більше, ніж ком у рослини. Сітку або мішковину, що захищують ком, знімати не слід. Обережно розміщуємо тую в ямі. Засипаємо торфосумішю, ущільнюємо її навколо кому і формуємо пристовбурні кола. У них буде збиратися вода при поливі. Після посадки необхідно рясно полити рослину.

Мульчуємо ґрунт навколо туї сосновою корою шаром 5 см. Мульчування зменшує випаровування, обмежує ріст бур’янів і захищає коріння від морозу.

Поливаємо тую кожні 3-4 дні в такій кількості, щоб ґрунт зволожувався на глибину кому. Восени, перед замерзанням ґрунту, рекомендується рясний полив вічнозелених рослин, так як через нестачу вологи в ґрунті рослини підмерзають, а навесні при сильному сонячному освітленні – висихають.

У ландшафтному дизайні туя східна рекомендується в композиції з кулястими сортами туй (Літтл Чемпіон, Вудварді) і червонолистяними барбарисами (Атропурпуреа Нана, Фаєр Бол, Адмірейшн).