fbpx

Кипарисовик Лейланда Gold Rider

Придбати Кипарисовик Лейланда Gold Rider в Україні ви можете в нашому садовому центрі в Одесі.

Кипарисовик
Придбати 

Розділ: 

Мітки: 

Кипарисовик Лейланда Gold Rider

Кипарисовик Лейланда Gold Rider: золотиста форма кипарисовика.

Висота: досягає висоти 10-12 метрів і 3-4 метра ширини.

Форма крони: компактна, конічна з правильними розгалуженнями, починаючи від землі. Переносить будь-яке формування і швидко відновлюється.

Хвоя: яскрава, золотисто-жовта, зберігає забарвлення в зимовий період.

Місце посадки: перед вибором місця посадки потрібно враховувати розмір рослини в майбутньому. Gold Rider воліє сонячне місце посадки. Рекомендується для одиночних посадок і кольорових композицій з червонолістяними формами: клен Кримсон Сентрі, Кримсон Кінг. Прекрасна рослина для створення живоплотів. Частота посадки в ряду для огорожі: через 150-200 см. Огорожа з кипарисовика – хороший захист від вітру для більш ніжних рослин.

Посадка: для посадки кипарисовика вибираємо сонячне місце, так як на сонці хвоя буде більш яскраво-вираженого кольору. Викопуємо яму в два рази більше, ніж ком рослини, щоб при укоріненні кипарисовик міг використовувати родючий ґрунт. Дуже важлива глибина посадки. Рослини, посаджені занадто мілко, нестабільні і дуже чутливі до посухи. Посаджені занадто глибоко, гірше приживаються і хворіють. Виймаємо рослина з контейнера, розміщуємо в посадковій ямі так, щоб ком не розсипався. Засипаємо торфосуміш для хвойних рослин, ущільнюємо її, формуємо пристовбурні кола. Це невелике заглиблення, яке полегшить полив. У ньому буде збиратися вода при поливі і проникати в ґрунт до кореневої системи рослини. Поливаємо в такій кількості, щоб ґрунт зволожився на глибину кому, забезпечуючи вологою глибокі корені рослини.

Мульчуємо ґрунт навколо кипарисовика (шаром 5 см) сосновою корою. Мульчування зменшить випаровування вологи і нагрівання ґрунту, обмежить зростання бур’янів і захищає коріння від морозу. Перегниваючи, кора збагачує ґрунт гумусом. Рекомендуємо один раз на рік кору досипати.

Полив: систематично (кожні 3-4 дні) поливаємо кипарисовик на глибину грудки. Частий полив зволожуючий верхній шар ґрунту, швидко висихає і не приносить користі рослині. Перелив так само погано впливає на розвиток рослин (не дихає коренева система)

Обрізка: кипарисовики добре переносять формування. Формуючу обрізку і обрізку живоплотів проводимо ранньою весною, а потім, у міру необхідності, влітку. Вибираємо для цього похмурі дні. Щоб сформувати форму (в літній час) обрізаємо тільки нові пагони, скорочуючи їх на половину.