fbpx

Кипарисовик Лейланда Cupressocyparis Leylandii

Придбати Кипарисовик Лейланда Cupressocyparis Leylandii в Україні ви можете в нашому садовому центрі в Одесі.

Кипарисовик
Придбати 

Розділ: 

Мітки: ,

Кипарисовик Лейланда Cupressocyparis Leylandii

Кипарисовик Лейланда – хвойне дерево з компактною, конічною формою крони. У висоту досягає близько 15-20 метрів, ширину до 3-5,5 метрів. Дуже добре піддається формуванню, завдяки цьому рослину можна підтримувати в бажаному розмірі. Відноситься до швидкозростаючих рослинан, річний приріст у висоту 100см. Стійкий до міських умов. Морозостійкість висока. Кипарисовик Лейланда використовується як найбільш швидкозростаюча жива огорожа, яка відмінно піддається стрижці. Так само кипарисовик можна висаджувати в композиції з хвойними рослинами: кипарис Арізонський, Голд Райдер, кипарисовик Лейланда, магнолія великоквіткова, туя Смарагд. Ефектно на зеленому тлі кипарисовика виглядатимуть червонолістяні клени Кримсон Кінг, Кримсон Сентр.

Рекомендації по посадці: посадкову яму викопують, орієнтуючись в першу чергу на величину кореневої системи. Обережно розміщуємо рослину в ямі. Втоптувати торфосуміш навколо грудки, формуємо пристовбурні кола. Важливо під час утрамбовування ґрунту сформувати навколо рослини поглиблення (пристовбурні кола) для поливу. Після посадки необхідно полити рослину обов’язково, навіть під час дощу.

Мульчуємо ґрунт навколо кипарисовика сосновою корою, шаром 5 см. Рекомендуємо середню фракцію. Мульчування зменшує випаровування, обмежує ріст бур’янів і захищає коріння від морозу. При перегниванні збагачує ґрунт гумусом. Час від часу мульчу слід досипати.

Поливати Кипарисовик Лейланда рекомендуємо кожні 3-4 дні в такій кількості, щоб ґрунт воложився на глибину грудки. Полив можна виконувати за допомогою різних систем. Також рекомендуємо рясно полити кипарисовик восени перед замерзанням ґрунту, так як через нестачу вологи в ґрунті рослини підмерзають.