Клен псевдоплатановий Атропурпуреум Acer Atropurpureum

Придбати Клен псевдоплатановий Атропурпуреум Acer Atropurpureum в Україні ви можете в нашому садовому центрі в Одесі.

Клен

Ціна: Акція 1920 грн

Придбати 

Обхват стовбура : 10-12 см

Розділ: 

Мітки: 

Клен псевдоплатановий Атропурпуреум Acer Atropurpureum

Клен псевдоплатановий Атропурпуреум – листопадне дерево з яйцевидною або більш округлою кроною. Скелетні гілки дуже потужні. Сорт виведений в Берліні в 1883 році. Швидко зростаючий сорт, що досягає до 20 м у висоту і до 12 м в ширину. При цьому, він утворює широко-конусоподібну крону. Листя 3-5-лопатеві, під час розпускання червоно-коричневі, дуже привабливі. Влітку темно-зеленого кольору зверху і темно-фіолетового з нижньої. До самої осені залишаються темно-зеленими, а з нижньої сторони – темно червоними з пурпурно-фіолетовим нальотом. Крилатки плода – темно червоного кольору під гострим кутом один до одного. Використовується на відкритій місцевості як паркове і алейне дерево. Рекомендується для одиночних, групових і алейних посадок. Віддає перевагу сонячним місцям і вологим ґрунтам. Не переносить застійної вологи. Дуже морозостійка і вітростійка рослина.

За кленами нескладно доглядати. Вибираючи місце для посадки клена, необхідно врахувати його розмір у майбутньому, а також швидкість росту. Це допоможе нам уникнути проблем і клен буде радувати нас довгі роки. Клени в контейнерах можна садити практично весь рік, виключаючи зимовий період.

Посадка: викопуємо яму в два рази більше ніж ком. Клен обережно виймаємо з контейнера так, щоб не пошкодити ком і коріння. Клен розміщуємо в ямі і засипаємо торфосумішю. Ущільнюємо торфосуміш навколо кома і формуємо пристовбурні кола. Мульчуємо ґрунт навколо клена сосновою корою шаром 5 см. Поливаємо клен на глибину кому. Полив проводимо в міру необхідності (через 3-4 дні). Після посадки, поки клен укорениться і не зміцніє, його слід підв’язати до опори. Щорічно проводять санітарну обрізку, видаляючи сухі, поламані або небажані пагони.

Клен має добре розвинену кореневу систему, що складається з стрижневого кореня з потужними бічними відгалуженнями. Це забезпечує  вітростійкість.

Клен Атропурпуреум дає широкі можливості використання в одиночних, групових і алейних посадках. У ландшафтному дизайні використовується в композиції з ялівцем китайським Обеліск, ялівцем Курівао Голд, ялівцем Хетц, ялівцем Мінт Джулеп.

Гарний малюнок кори, різноманітне забарвлення пагонів і листя, яскраве осіннє оздоблення клена, оригінальні суцвіття і плоди – всі ці якості роблять клен бажаним в будь-якому саду.