fbpx

Ялівець китайський Стрікта

Придбати Ялівець китайський Стрікта в Україні ви можете в нашому садовому центрі в Одесі.

можжевельник стрикта

Ціна: 460 грн

Придбати 

Висота 40 см

Розділ: 

Мітки: 

Ялівець китайський Стрікта

Ялівець Стрікта (Juniperus chinensis Stricta) -повільнорослий сорт китайського ялівцю. Конусоподібна і густа зімкнута форма досягає в віці 10 років 2,5 м у висоту і близько 2 м ширини. Сріблясто-блакитно зелена хвоя дуже красиво виглядає взимку. Вимоги до ґрунту і вологи невисокі. Ялівці в основному світлолюбні і посухостійкі рослини, не вимогливі до ґрунту, але краще розвиваються на легких і поживних ґрунтах. Багато видів розвиваються і  в напівтіні. У тіні рослини втрачають декоративність. Застосовуються в одиночних посадках, а також для вересових і кам’янистих садів. Дуже зимостійкий. Добре переносить стрижку. Купити акліматизований ялівець в Україні можна в наших садових центрах в Одесі .

Рекомендації по посадці хвойних рослин з грудкою: при посадці ялівцю слід вибрати добре освітлене сонцем місце. Посадкову яму викопують орієнтуючись на величину кореневої системи. Обережно розміщуємо рослину в ямі. Сітку або мішковину, що захищають ком, знімати не слід. Втоптувати торфосуміш навколо кома. Формуємо навколо рослини невелике заглиблення (пристовбурні кола). У ньому буде збиратися вода і проникати в ґрунт. Після посадки необхідно рясно полити рослину. Мульчуємо ґрунт навколо ялівцю сосновою корою шаром 5 см. Мульчування зменшує випаровування і нагрівання грунту, а також захищає коріння від морозу. Товщина шару мульчі близько 5 см. Поливаємо кожні 3-4 дні в такій кількості, щоб ґрунт зволожувався на глибину кому. Восени, перед замерзанням ґрунту, рекомендується рясний полив вічнозелених рослин, так як через нестачу вологи в ґрунті рослини підмерзають, а навесні при сильному сонячному освітленні – висихають.

Ялівець Стрікта широко використовується в ландшафтному дизайні, адже він в будь-який час року не втрачає свою декоративність. Його приємна оку сталистого-блакитна хвоя дозволяє втілити найнесподіваніші дизайнерські ідеї. Ялівець Стрікта добре поєднується з гірською сосною Гном і червонолистяним барбарисом Atropurpurea Nana. Також, рекомендуємо використовувати китайський ялівець в ландшафтному дизайні в композиції з  сортами кулястих туй, таких як Даніка і Літтл Чемпіон. При покупці ялівцю в нашому садовому центрі велику інформацію про нього можна отримати у продавця. Це допоможе уникнути неприємних сюрпризів і помилок при виборі та посадці рослини.