fbpx

Ялівець китайський Обеліск  Juniperus chinensis Obelisk

Придбати Ялівець китайський Обеліск  Juniperus chinensis Obelisk в Україні ви можете в нашому садовому центрі в Одесі.

можжевельник obelisk
Придбати 

Розділ: 

Мітки: 

Ялівець китайський Обеліск  Juniperus chinensis Obelisk

Ялівець Обеліск – густий конічний швидко зростаючий сорт ялівцю. Неправильна вузько конічна форма, скелетні пагони короткі, спрямовані вгору. Пізніше крона стає ширшою. У 10 років досягає 3,5 м у висоту. Хвоя шиловидна, жорстка, покрита синім нальотом. Пагони прямостоячі, верхівка висхідна. Відрізняється інтенсивним зростанням. Коренева система стрижнева. Ялівець має насичений лісовий аромат. Завдяки виділеним фитонцидам ялівець очищує повітря від хвороботворних організмів. Завдяки цьому давно завоював визнання в ландшафтному дизайні. Запах ялівцю цілющий, він стимулює і зміцнює нервову систему, заспокоює, допомагає при головних болях, стресах, занепаді сил, при захворюваннях дихальної системи, гіпертонії, безсонні. Він насичує повітря киснем і наповнює навколишній простір  хвойним ароматом.

Оптимальний період посадки: ялівець Обеліск на нашому розпліднику ми викопуємо в мішковину і сітку, завдяки цьому його можна висаджувати майже цілий рік, крім періоду, коли ґрунт промерз. Віддає перевагу сонячним місцям, може рости і в напівтіні.

Рекомендації по посадці: викопуємо яму для посадки відповідного розміру. Враховуємо розмір рослини через кілька років. Розміщуємо ялівець в ямі так, щоб при засипанні торфосумішю він виявився на тій же глибині, на якій ріс. Засипаємо торфосуміш, ущільнюємо її навколо кому. Формуємо невелике заглиблення (пристовбурні кола), яке полегшить полив. Після посадки необхідно рясно полити ялівець. Мульчуємо ґрунт навколо рослини сосновою корою шаром 5 см. Мульча перегниваючи збагачує ґрунт гумусом, рекомендуємо середню фракцію. Поливаємо у міру потреби (кожні 3-4 дні) в такій кількості, щоб ґрунт зволожувався на глибину кому, тому що тільки так її зможуть використовувати глибоко йдучі корені ялівцю. Восени, перед замерзанням ґрунту, рекомендується рясний полив вічнозелених рослин, так як через нестачу вологи в ґрунті рослини підмерзають, а навесні при сильному сонячному освітленні – висихають.

Застосування в озелененні: рекомендується для кам’янистих садів, одиночних посадок і рослинних композицій. Добре переносить обрізку і формування. Можна висаджувати у вигляді живоплоту через 1метр. Ефектно поєднується в композиції з туями Смарагд, туями Ауреа Нана, сланкими ялівцями Курівао Голд, Голд Коаст, Олд Голд. Також рекомендуємо висаджувати на тлі газону і в композиції з листяними деревами, такими як шовковиця Пендула, червонолистяний клен Роял Ред, катальпа Нана, клен Глобозум, клен Крімсон Сентрі.