fbpx

Ялівець китайський Курівао Голд  Juniperus chinensis Kuriwao Gold

Придбати Ялівець китайський Курівао Голд  Juniperus chinensis Kuriwao Gold в Україні ви можете в нашому садовому центрі в Одесі.

kuriwao gold

Ціна: 1680 грн

Придбати 

Діаметр 200 см

Розділ: 

Мітки: 

Ялівець китайський Курівао Голд  Juniperus chinensis Kuriwao Gold

Ялівець Курівао Голд – швидко зростаючий хвойний чагарник, в 10 років 3,5 м в діаметрі і 1,5 м у висоту. Хвоя золотисто-зелена. Крона ажурна асиметрична. Пагони висхідні, гілки широкі. Молоді пагони яскраво-золотистого кольору, декоративно виглядають на тлі більш зеленої хвої. Річний приріст 20 см. Добре переносить стрижку. Санітарну обрізку поламаних і засохлих гілок рекомендуємо проводити ранньою весною. З успіхом використовується для створення бонсай. Віддає перевагу сонячним і напівтінистим місцям. У тіні втрачає золотисте забарвлення. Стійкий до посухи і міських умов. До ґрунтів невимогливий, не переносить перезволоження. Морозостійкий. Завдяки своїм якостям і невибагливості ялівець Курівао Голд послужить прикрасою будь-якої садової композиції, використовується для одиночних посадок і в хвойних групах. Рекомендуємо в композиції з ялівцем Мунглоу, Скайрокет, туя Смарагд, ялівець Обеліск, туя східна Ауреа Нана. Ефектно виглядає в поєднанні з березою Юнги, катальпа Нана, червонолистяний клен Роял Ред.

Завдяки виділеним фітонцидам ялівець Курівао Голд очищує повітря від хвороботворних організмів. Завдяки цьому давно завоював визнання в ландшафтному дизайні. Запах ялівцю Kuriwao Gold цілющий, він стимулює і зміцнює нервову систему, заспокоює, допомагає при головних болях, стресах, занепаді сил, при захворюваннях дихальної системи, гіпертонії, безсонні. Він насичує повітря киснем і наповнює навколишній простір бадьорить хвойним ароматом.

Рекомендації по посадці ялівцю китайського Курівао Голд. Викопуємо яму в два рази більше, ніж ком рослини, щоб при укоріненні  використовувався родючий грунт, яким буде засипаний ком рослини. Розміщуємо в ямі. Сітку або мішковину, що захищають ком, знімати не слід. Втоптуємо землю, якою ми засипали коріння, стежачи за тим, щоб ущільнювалась землю навколо кому. Важливо, під час утрамбовування грунту, сформувати навколо рослини невелике заглиблення (пристовбурні кола), які полегшать полив.  Після посадки необхідно рясно полити ялівець. Мульчуємо ґрунт навколо рослини (шаром 5 см) сосновою корою. Мульчування зменшує випаровування і нагрівання ґрунту, обмежує ріст бур’янів і захищає коріння від морозу. Мульча перегниває, збагачуючи ґрунт гумусом. Товщина шару близько 5 см, час від часу досипати. Систематично (через 3-4 дні) поливаємо на глибину кому. Полив можна виконувати за допомогою різних систем. Восени, перед замерзанням ґрунту, рекомендується рясний полив.

Вирощено: Україна, Одеса, від виробника.